"Debata na temu skraćivanja radnog tjedna"

image description
icon

"Debata na temu skraćivanja radnog tjedna"

Održali smo debatu na temu skraćivanja radnog tjedna. I afirmacija i negacija su našli argumente koje je bilo teško pobiti tako da je debata završila bez pobjednika. Što vi mislite, treba li propisati radni tjedan od recimo 35 sati umjesto dosadašnjih 40?



image description

image description

image description