"Posjetili smo Aquarium"

image description
icon

Posjetili smo Aquarium, bili lijepo ugošćeni u #UDPula

Zajedno sa #UDDoraPejačević u četvrtak smo otišli na izlet u Pulu. Posjetili smo Aquarium, bili lijepo ugošćeni u #UDPula gdje smo i ručali, te uživali ostatak vremena u lijepom gradu. Radujemo se i budućim izletima.



image description